Přejít na navigaci (přeskočit obsah)
Home - Ostatní - Runy

Runy

Runy

Fotolia_runy.jpgRuny jsou staré germánské znakové písmo, které bylo nejprve vyrýváno do dřeva a později do slonoviny a kamene. Původně se užívalo run výhradně pro nápisy, poezii, proroctví a podobně. Do dneška jsou runy, vyryté do dřeva a kamene, pomocným prostředkem pro věštce. Klasický způsob práce s runami probíhá tak, že runy vložíme do malého pytlíčku, dobře zamícháme a pak levou ruku vsuneme do pytlíčku, v tichu se
koncentrujeme na určitou otázku, uchopíme runu a vytáhneme ji. Dbáme přitom i na to, v jaké poloze runu vytáhneme. Jestli je obrácená vzhůru nohama, nebo ne – i to už mění výklad. Pokud táhneme více kamenů a klademe je vedle sebe, měli bychom je číst a analyzovat zprava.

Runy a jejich význam - je možno určit, tak jako to dělají intuitivní kartáři, jaké pořadí významnosti má ta která runa v orákulu.

Chcete vyřešit problémy každodenního života? Zavolejte na tel.: 906 701 701 nebo se obraťte přímo na naši odbornici Danielu!

Zajímají vás runy? Kupte si svou vlastní sadu zde.

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ODBORNÍKA NA RUNY a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
Daniela
nepřipojen
Výklad karet, Runy, Andělské kontakty, Společná meditace
zobrazit detail
Béda
nepřipojen
Numerologie, Práce s kyvadlem, Runy
upoutavka_scapini_tarot.jpgSlavný Scapini Tarot pojmenovaný po svém tvůrci - italském malíři Luigi Scapinim, který žil v 15. stolení - je proslulý svým překrásným zpracováním a zaměřením na detail! Díky tomu může se Scapini Tarotem pracovat i skutečný začátečník. Karty totiž mají hloubku a umí napovědět i laikovi!
Chcete vědět více? Čtěte zde!
1
Vyberte si svého osobního kartáře! Zavolejte  906 701 701
Astrohled Vám přeje krásný den.
Dnes je 24. února 2019
Svátek má Matěj, zítra Liliana© 2009 - 2019. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz