Přejít na navigaci (přeskočit obsah)
Home - Detail specialisty

Detail specialisty

Daniela
906 701 701
Stav: nepřihlášen na telefonu
Písemná poradna: neaktivní
Hodnocení:
(14376x)
Zaměření:
Výklad karet
Runy
Andělské kontakty
Společná meditace

Chcete i Vy napsat hodnocení k rozhovoru, který jsme spolu vedli? Budu velmi ráda!

Textové hodnocení mohou vkládat jen zákazníci, kteří volali do naší astroporadny a jsou zaregistrováni a přihlášeni. Registrace zde.
Je možné vložit text hodnocení, vaše jméno (možnost změny, či vložení jen křestního jména) a počet hvězdiček, které značí spokojenost s mým výkladem.

Ludmila Kotoučová 6. 5. 2014 15:11
Poradna Danielky je to nejlepší, co jsem kdy absolvovala, Vaše rady mi moc pomáhaly v mém trápení a těším se, že budou pomáhat i nadále. Lída z Kolína ⁄2.8.1956⁄. Jste úžasná, dokážete poradit a poslat sílu v okamžiku, kdy to člověk moc potřebuje...Moc za Vás děkuji a Vám přeji mnoho lásky a štěstí ve Vašem osobním životě, tak jak to přejete nám všem Vašim klientkám.Lída Kotoučová.
  • 5/5 Hvězd.
Moje hodnocení:
28. 5. 2013 15:11
Danielko, děkuju za dnešní rozhovory, moc jste mi pomohla, ale i tak to nemůžu unést. Bojím se, že tohle už nezvládnu. Ten rozhovor s ním, jak jsem vám volala, byl šílený. Nejsem schopná se znovu zvednout. Strašný je, že mi na ničem jiném nezáleží a z toho mám strach. Nevím, co dělat. Děkuju za rozhovory, vždy jste měla pravdu a vše se stalo, jak jste řekla, ale teď už mám strach, že ikdyby se vše vrátilo zpět, nebudu znovu schopná. Mám vás ráda.
  • 5/5 Hvězd.
Moje hodnocení:
Martinka 4. 4. 2013 08:52
Danielko, děkukji za obrovskou podporu, kterou mi dáváte. Opět se mi líp dýchá. Možná bych někomu připadala jako blázen, když tolik let držím a čekám, až se konečně rozhodne, ale já to jinak neumím. Představa, že nebudeme spolu mě drtí tak, že jen přežívám a nedokážu se z ničeho radovat. Kdybych mohla, chtěla bych s Vámi mluvit hodiny....chtěla bych vědět, co mé děti, práce atd. Snad se jednou poštěstí. Děkuji Vám, za Vaše slova, za to, že tu pro mne jste, vždy trpalivá a laskavá. Jste zkrátka moje sluníčko, které mi dodává spoustu energie a pocit, že mohu jít dál a všechno zvládnu.
  • 5/5 Hvězd.
Moje hodnocení:
Martinka 14. 2. 2013 09:33
Danielko, děkuji Vám za dnešní rozhovor. Pozvedl mne na dušičce. Vím, že čekat budu stále, až si uvědomí, že jeho štěstíčko je u mne. Ikdyž teď mne to moc ubíjí. Měla jste ve Všem pravdu, jako vždy. Mám Vás ráda :-*
  • 5/5 Hvězd.
Moje hodnocení:
Pavlínka 30. 1. 2013 20:53
Milá p. Danielko, moc vám děkuji za vaši odpověd, která mi vytvořila úsměv na tváři. Moc ráda se Vám ozvu. S práním krásných dní. Pavla
  • 5/5 Hvězd.
Moje hodnocení:
Martina 16. 1. 2013 12:14
Milá Danielko, chtěla jsem Ti poděkovat za vše. Měla jsi pravdu, Martin Lev se na podzim skutečně probral a dal najevo všechny své city, lásku a sny. Bohužel se ani tentokrát nerozhodl rozvést, ale já ho k tomu ani nenutila. Říkala jsi, že to bude další šance a byla, jen ji nevyužil. Trápí mne to. Stále ho miluji, ale odloučení snáším čím dál tím hůř. Ale asi to mám v povaze, jsem stejné znamění jako Ty, snad si na mne andílku ještě pamatuješ? Mám Tě moc ráda a vždy Tě všem budu doporučovat. Kdybych mohla, zavolala bych hned.
  • 5/5 Hvězd.
Moje hodnocení:
Helena Bačáková 14. 11. 2012 15:11
Paní Danielo, moc děkuji za odpověd, budu se snažit zařídit podle Vašeho doporučení a věřit, že už bude vše v pořádku. Vám také přeji hlavně radost. Bačáková Helena
  • 5/5 Hvězd.
Moje hodnocení:
Alena , FM 3. 9. 2012 17:42
Dobrý den, paní Danielo,
moc děkuji za výhru - rozhovor s Vámi. Říkala jste mi věci jako kdyby jste mě znala, rozhovor uplynul tak, že jsem se nestačila rozloučit ani Vám poděkovat. Potvrdila jste mi věci, které jsem tušila, že nedělám správně. Začnu se řídit Vašimi radami. Ještě jednou děkuji. Alena
  • 5/5 Hvězd.
Moje hodnocení:
Lenka J. 19. 7. 2012 17:27
Dobrý den, paní Danielko. Známe se už dlouho. Včera jsme spolu chvilku mluvily, pak mi bohužel došel kredit. Ráda bych Vám alespoň takto poděkovala za výklad a především za Vaši trpělivost, kterou se mnou vždy máte. Velmi si vážím Vaší práce a přístupu a vím, že jsem někdy nedůtklivá a únavná s tím svým rozebíráním...:-) Ve spoustě věcí jste měla pravdu... Budu se snažit na sobě dále pracovat, ale jak víte jsem teď velmi zklamaná. Vy víte z čeho... Moc si přeji, aby to už obrátilo a to ostatní bylo už jen podle mých hezkých představ.:-) Jsem moc ráda, že jste a že se na Vás mohu kdykoliv obrátit.:-) Přeji Vám krásné léto.:-)
  • 5/5 Hvězd.
Moje hodnocení:
Martina 30. 4. 2012 16:22
Danielko, dnes jsme spolu mluvily, moc ráda jsem Vás po dlouhé době zase slyšela. Děkuji za krásná slova, drží mne stále nad vodou. Doufám, věřím, že vše dopadne tak, jak to vidíte v kartičkách. Zatím se splnilo vše, co jste mi předpověděla. Přeji krásné májové dny :)
  • 5/5 Hvězd.
Moje hodnocení:
Stránky : 1 2 3 4 5 >>

NAŠI PORADCI - Vyberte si toho svého a zavolejte na tel.: 906 701 701

zobrazit detail
Karolína
připojen
Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie, Výklad snů
zobrazit detail
Michaela
připojen
Výklad karet, Astrologie, Minulé životy a karma
zobrazit detail
Ariela
připojen
Výklad karet, Práce s kyvadlem, Křišťálová koule
zobrazit detail
Teodora
připojen
Výklad karet, Numerologie, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
Daniela
nepřipojen
Výklad karet, Runy, Andělské kontakty, Společná meditace
1 | 2 | 3 | 4 | 5 > >>|
Vyberte si svého osobního kartáře! Zavolejte  906 701 701
Astrohled Vám přeje krásný den.
Dnes je 25. června 2019
Svátek má Ivan, zítra Adriana© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz