Přejít na navigaci (přeskočit obsah)
Home - Články - Čísla v datu narození o vás prozradí vše!

Čísla v datu narození o vás prozradí vše!

Čísla v datu narození o vás prozradí vše!

Víte, jak funguje numerologie? Sešli jsme se s odbornicí na slovo vzatou, aby nás zasvětila do tajuplného věštění pomocí čísel. Naše numeroložka Klára se věnuje také výkladu mariášových a tarotových karet a oba tyto věštecké obory navzájem velmi umně propojuje. Její skvělé výsledky mluví za vše!Jak se numerologie a výklad karet doplňují?

„Díky numerologii dokážu sestavit psychologický profil člověka, a to je pro mě nesmírnou pomocí při vykládání karet,“ vysvětluje paní Klára. Než se tato zkušená kartářka pustí do výkladu, vždy se svého klienta nejprve zeptá na datum narození – stejné karty totiž mohou podle povahy člověka odhalit jiné souvislosti! A o povaze vypovídají především čísla.

Životní číslo – co prozrazuje?

Nejdůležitější je vždy zjistit vaše osudové životní číslo, které se počítá z data narození „S ním se člověk narodí, je s ním spojená karma, jsou tam dané vlastnosti člověka, potom dále jsou tam dané možnosti člověka, to znamená pracovní, studijní, a tak dále,“ říká paní Klára.

POTŘEBUJETE RADU? Stojíte na rozcestí? Se mnou a mými Taroty najdete cestu! Zavolejte mi na
tel.: 906 701 701!


Fotolia_video_Klara.jpg.jpgCo je to osobní roční vibrace?


Numerologická osobní roční vibrace trvá dvanáct měsíců – od jedněch narozenin do druhých. „V tomto období procházíme určitými věcmi, které nás buď ohrožují, nebo naopak nám přejí,“ přibližuje paní Klára. Při výpočtu se srovnává datum narození s datem posledních narozenin. „Teď jste v osobní roční vibraci číslo jedna, což znamená nové počátky, nové příležitosti. Je tady potřeba osamostatnění se, potřeba něco si dokázat, což znamená, že se vám v práci může nesmírně dařit,“ prozrazuje naše numeroložka Klára naší redaktorce.

Numerologická mřížka – vše o lidské povaze

Dalším důležitým nástrojem je numerologická mřížka. Zapisuje se do ní celé datum narození, přičemž každé číslo, které se v něm objeví, má svůj zvláštní význam. Numerologická mřížka sice vypadá na pohled jednoduše, ale její výklad je složitý a může o vaší povaze říct opravdu hodně. Tím se však možnosti numerologie zdaleka nekončí. „Numerologie je velmi složitá věda a je tam ještě spousta dalších a dalších věcí, na které bychom se mohli podívat.“ vysvětluje paní Klára.

Vyzkoušejte to!

Chcete vidět na vlastní oči, co všechno numerologie umí a jak vypadají výpočty? Podívejte se na naši video ukázku, kde vám to paní Klára názorně předvede!

Ještě lepší však je vyzkoušet si vše na vlastní kůži! Zjistěte, co může numerologie prozradit o vás, vašem partnerovi či blízkých! Zavolejte naší numeroložce a kartářce Kláře na telefonní číslo 906 701 701, ráda vám udělá nejen váš osobní rozbor, ale také vyloží karty a poradí!

NÁŠ TIP: Obrázkový tarot s klíčem - Nádherné realistické obrazy dýchají životem a vtahují nás do svého děje, aby nám pomohly pochopit tajemná mystéria tarotu! Objednávejte ZDE!

Další Astročlánky

Litujeme, nebyl nalezen žádný článek.

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO PORADCE a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
Anežka
připojen
Výklad karet, Čtení z kávové sedliny, Čakry, Práce s energií
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > >>|
Vyberte si svého osobního kartáře! Zavolejte  906 701 701
Astrohled Vám přeje krásný den.
Dnes je 17. října 2017
Svátek má Hedvika, zítra LukášSpolupracujte s námi. Horoskop 2017 © 2009 - 2017. Poskytovatel: E.M.A. Europe s.r.o., tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, P. O. Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz, platmobilem.cz